SNA

Știri și evenimente

Publicarea,

Procedurii cadru  privind vanzarea prin licitatie publica a bunurilor  imobile (terenuri si /sau cladiri) aflate in domeniul privat al comunei Ivestui, judetul Galati, din motive tehnice intampinate pe site -ul: www.comunaivestiprimar.ro, a fost publicata in Monitorul Oficial Local sectiunea ~alte documente~.

Rezultate selectie dosare

Din motive tehnice, rezultatele selectiei dosarelor pentru ocuparea functiilor contractuale din data de 28.01.2021, ora 10:00 au fost afisate in Monitorul Oficial Local (sectiunea alte documente/2021),  parte componenta din site-ul: comunaivestiprimar.ro

Rezultatele se regasesc afisate si la avizierul institutiei.

STIMATI CETATENI ,

La nivelul Primariei comunei Ivesti a fost depistat un caz de infectare cu COVID 19 , drept pentru care, activitatea institutiei va fi suspendata in zilele 30 -12-2020 si  31.12.2020.

Activitatea se va relua incepand cu data de 04.01.2021.

Cu deosebita stima si respect,

Primar,

Maricel Gheoca